Hotel se nachází v jedné z nejmalebnějších částí Prahy zvané Žižkov. Žižkov je někdy označován jako pražský Montmartre kvůli jeho architektonickým stavbám z XIX-XX století.

Tato bohémská čtvrť je plná nočního života, kaváren, barů a restaurací. Češi jsou hrdí na to, že na jejich Žižkově je nejvíce hospůdek a vináren na metr čtvereční v Evropě.

Kompletní rekonstrukce hotelu proběhla v roce 2006.

 

6165436

 

Hotel se skládá ze dvou budov: budova A – 5 pater, budova B – 4 patra, která jsou propojená pohodlnými chodbami, tvořící vnitřní atrium. Hotel disponuje 53 komfortními pokoji a příjemnou prostornou zahrádkou.

 

V hotelu jsou pokoje vybavené pro osoby se zdravotním postižením. Vzhledem k tomu, že hotel je nekuřácký, pro kuřáky máme útulnou zahrádku s příjemným posezením, kde můžete strávit teplý letní večer se šálkem kávy nebo sklenkou dobrého vína. Navštivte naší nově otevřenou hotelovou restauraci s vynikající českou i mezinárodní kuchyní.

 

slide Dalimil-slider (9) Dalimil-189 Dalimil-169 Dalimilsn Dalimil-128 face_1.jpg

 

Přestože se hotel nachází jen 4 zastávky tramvají od centra města, hosté si mohou pronajmout auto nebo kolo přímo v hotelu a vyrazit poznávat Prahu nebo i jiná města. Bezpečné parkování za poplatek v těsné blízkosti hotelu. Pokud chcete využit profesionálních služeb průvodce, exkurze můžete zakoupit v recepci.

 

10 důvodů, proč zůstat v hotelu Dangelo:

 • WIFI zdarma na všech patrech hotelu.
  Nonstop recepce, která Vám vždy ochotně pomůže s každým problémem.
 • Výhodná poloha. Hotel se nachází nedaleko od centra města. V pěší dostupnosti metro a pravidelné tramvajové linky.
 • V hotelové restauraci Guston si vždy můžete vybrat chutné pokrmy dle vašeho výběru. Restaurace je otevřená denně od 18:30 do 23 hodin
 • Možnost objednání exkurzí/transferů/taxi. Pokud vyhledáváte profesionální průvodcovské služby, tak ty, můžete zakoupit přímo na recepci hotelu. Čekání na transfer si můžete zpříjemnit nákupem kosmetiky a granátových šperků, které jsou v nabídce v hotelové hale.
 • Jízdenky na městskou hromadnou dopravu je možné zakoupit na recepci.
 • Možnost ubytování se zvířaty za příplatek.
 • Letní terasa, kde si můžete v klidu zakouřit a vychutnat šálek kávy.
 • Na recepci je k dispozici minibar. Káva, čaj, alkoholické nápoje, drobné pochoutky a mnoho dalšího najdete v prvním patře hotelu.
 • Loajální cenová politika. Hotel Aangelo pro
 • Vás vždy bude mít výhodnou a speciální nabídku!

Možnost zakoupení suvenýrů a dárkové kosmetiky, které se prodávají na recepci hotelu. Pro hosty je k dispozici recepce 24 hodin denně a možnost ubytování domácích zvířat za poplatek. Ubytování od 14:00, uvolnění pokoje do 11:00.